2023 m. spalio 25 d. mūsų mokykloje teatras "Cezario grupė" suorganizavo renginius patyčių prevencijos tema. Veiklose dalyvavo 5 -11 klasių mokiniai. Pasitelkus literatūros ir teatro meną bei psichologijos tyrimų įžvalgas, su mokiniais buvo aptariamos menkinančio elgesio priežastys ir galimos pasekmės: žema savivertė, nerimas, santykių problemos ir daugelis kitų neigiamų pasekmių. Renginiuose kūrybinėmis priemonėmis buvo siekiama didinti mokinių jautrumą ir sąmoningumą, kad mažėtų nepagarbaus bendravimo ir nebūtų bijoma prireikus kreiptis pagalbos.
Mokiniams įspūdį paliko įtaigus aktoriaus skaitymas, pažįstamų - programinių- tekstų ištraukos, suprantamai, nesudėtingai pateikiami psichologiniai komentarai.
Projektą remia Utenos r. savivaldybė – dėkojame už galimybes ir laukiame tęsinio.

Augustė Gavėnaitė, II g. klasės mokinė