2022-11-29
Užpalių gimnazijos 7 klasės mokiniai rinkosi bibliotekoje aptarti skaitytų K. Sajos knygų. Bibliotekininkė Vida Juškienė pasitiko Advento vainiku papuoštoje bibliotekoje, kur švelniai pleveno pirmoji Advento žvakė. Pirmiausia aptarėme, kokias knygas jaunimui parašė K. Saja. Rašytojui šiemet sukako 90 metų. Išskyrėme knygas „Būrimas obuolių sėklomis“, „Septyni miegantys broliai“, „Gvidono apsiaustas“, „Liepsnojanti“, „Gudragalviai“. Perskaitytų knygų įspūdžiais dalinosi Kotryna Šukytė, Jokūbas Šukys, Lukas Sirvydis, Viltė Adomaitytė. Mokytoja Loreta Rožienė papasakojo apie savo gražiausią skaitytą vaikystėje knygą - K. Sajos „Ei, slėpkitės“. Priminė K. Sajos mintį apie parašytas knygas vaikams ir jaunimui: „Vaikystė, jaunystė mus moko prisijaukinti gyvenimą“.

Užpalių gimnazijos jaunieji žurnalistai

saja